Ak je niečo zle, alebo ťa niečo trápi.. nechci zomrieť...!

Prete aj tak zomrieš vtedy kbude najlepšie..:) :P


NAUCILA SOM SA SMIAT SO SLZAMI V OCIACH...!..ZAKRYT SMUTOK ...A SKROTIT ZLOST!!:) :P



Vravia o mne, že som blázon. Majú úplnú pravdu.

Na tomto svete môžu len blázni byť šťastní a plní radosti.

Ja som si zvolila  humor, smiech, radosť, iní si vybrali rozumnosť bez zmyslu pre humor, život,

kde všetko musí niekam “zapadať”,

kde všetko musí mať racionálne vysvetlenie a kde sa treba správať tak alebo onak,

lebo sa to tak patrí.

Naše voľby sú rôzne. Nech sú teda rozumní.

Mne nech ponechajú moju pochabosť.

Necítim sa urazená.

Zistila som, že na svete je toľko rozumných ľudí, ale mňa to neuráža:-)))))


NIESOM ZIADEN ANIELIK,,ROBIM SVOJE CHYBY.AKO KAžDY INý

SOM BLAAZNIVA..!PODLA NEKTORYCH AZ PRIILIS..:):)..

MILUJEM ZABAVU A ESTE VIAC SMIECH.XD

NEZNASAM KED NIEKTO ODSUDZUJE DRUHYCH PODLA TOHO AKY TYP HUDBY POCUVAJU,ALEBO PODLA TOHO AKO VYZERAJU A AKO SA OBLIEKAJU.KAžDY SME NEJAKý...!


NEZNASAM KLAMAROV!!..VEM ZE PRAVDA BOLI ALE JE TO 100 KRAT LEPSIE AKO KLAMAT!!!

ZAUJMAVE JE ZE DRUHY O MNE VZDY VEDIA VIAC AKO JA SAMA!!!